Menü
Sepetim

300 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz. 

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

www.ucakisgiyim.com sitesinden satın aldığınız tüm ürünler Uçak Medikal garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürünleri, aşağıda belirtilen şartlar çerçevesinde, değiştirme ve iade etme hakkınız bulunmaktadır.

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

1- Değişim yapılacak ve/veya iade edilecek ürün veya ürünlerin kullanılmamış olması, kirlenmemiş olması, tadilat (paça boyu, ütü izi dikişi, daraltma vs.) yapılmamış olması gerekmektedir.

2- Sabo terlik değişim ve iadelerinde, ürün orijinal kutusu içinde geri gönderilmelidir. Sabo terlik üzerinde, denenme ve/veya kısa süreli kullanımdan kaynaklı izler (tabanda kirlenme, deri kısımlarda iz oluşumu vs.) bulunmamalıdır.

3- 1. ve 2. maddelerde belirtilen şartları sağlamayan ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez.

4- Değişimlerde oluşacak teslimat masrafları:

   4a - SATICI kaynaklı hatalarda (yanlış/eksik ürün gönderimi, alt/üst beden uyumsuzluğu, üretim hataları vs.) kargo masrafları SATICI tarafından karşılanacaktır.

   4b - ALICI kaynaklı hatalarda (yanlış model, renk, beden, adet seçilmesi vs.) kargo masrafları ALICI tarafından karşılanacaktır. Bu sebeple, yüksek kargo ücretleri ödememek için, ürünleri Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo şubesine kargonuzu teslim ederken, '425477049 no.lu Uçak İş Formaları anlaşmalı hesabı ile PEŞİN ÖDEMELİ olarak göndermek istiyorum. İade Onay Kodu: UTKEYSY550' diyerek uygun fiyata gönderim yapabilirsiniz.

5- İade ve değişim işlemlerinin daha hızlı gerçekleşmesi için, siparişiniz ile birlikte gönderilen İADE / DEĞİŞİM FORMUnu okunaklı bir şekilde doldurmayı unutmayın. 

6- Ürünlerin iade ve değişim süresi, teslim tarihinden itibaren 14 gündür.

7- İade edilecek ürünler mutlaka ürünün faturası ile birlikte gönderilmelidir. İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

8- Değişim şartları, iade şartları için de geçerlidir.

9- Satın aldığınız ürünü geri gönderirken paketin içine, istediğiniz değişikliği veya iade nedenini gibi bilgileri içeren İADE / DEĞİŞİM FORMUnu eklemeyi unutmayınız.

10- Para iadeleri, iade ürünün teslim alınmasını takip eden 10 iş günü içinde yapılmaktadır. 

11- Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe bir zarar varsa tutanak tutarak ürünü teslim almayınız. Aksi takdirde kargo firmalarının hiçbir sorumluluk kabul etmediğini unutmayınız.

12- Kargo gönderimleriniz için adresimiz:  UÇAK İŞ GİYİM - YEŞİLLİK CAD. NO.206 KARABAĞLAR-İZMİR

SAĞLIK KAHRAMANLARI

Sara Atmaca

İnsanlar çok merak etme

Merve Menekşe

Memnun kalınca 2. Takım

Özge Önder

Çok çok memnun kaldım

Ayşe Arkılıç

Merhabalar, Önlük sipa

Cansu Yazar

Teşekkür ederim. ☺️

Merve Tuana Keskin

Teşekkür ederiz nöbetl

İrem Gülkan

Çok teşekkür ederim

İrem Nur Koçak

Tek kelimeyle bayıldıı