Menü
Sepetim

300 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz. 

LACİVERT U-FLEX LİKRALI CERRAHİ TAKIM XXS-36 BEDEN

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

U-FLEX LİKRALI CERRAHİ TAKIMLARIMIZ KONFORUNUZ İÇİN TASARLANDI…

 

ÜST FORMA V YAKALI OLUP, KOLLARI CERRAHİ KESİMDİR (YARASA KOLLU). BİR ADET GÖĞÜS CEBİ VE İKİ ADET ALT CEBİ MEVCUTTUR.

PANTOLON KESİMİ, YÜKSEK BEL VE DAR PAÇADIR. BELİ KOMPLE LASTİKLİDİR. İKİ ADET YAN CEBİ VE BİR ADET ARKA CEBİ BULUNMAKTADIR.

UÇAK MEDİKAL’İN EN ÇOK TERCİH EDİLEN KADIN FORMASIDIR.

MODEL/KESİM OLARAK Core-Flex CERRAHİ TAKIMLAR İLE BİREBİR AYNIDIR.

LİKRALI TERİKOTON KUMAŞTAN İMAL EDİLMİŞTİR.

LİKRALI TERİKOTON KUMAŞ, HAFİF, HAVA ALAN GÖZENEKLİ DOKUSU VE YOĞUN LİKRALI ESNEK YAPISIYLA ÇOK KONFORLUDUR. İNCE YAPISINA RAĞMEN MUKAVEMETİ YÜKSEKTİR. ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA VE SICAK ÇALIŞMA ORTAMLARINDA SİZLERİ ÇOK RAHAT ETTİRİR.

30 DERECE SICAKLIKTA, BEYAZLATICI İÇERMEYEN DETERJANLA YIKANIR VE DİREKT GÜNEŞ IŞIĞINA MARUZ KALMADAN KURUTULURSA RENGİNİ KAYBETMEDEN, UZUN SÜRE GİYİLEBİLİR.

 

KUMAŞ CİNSİ: LİKRALI TERİKOTON KUMAŞ

KUMAŞ İÇERİĞİ: %60 PAMUK %35 POLYESTER %5 LİKRA

KUMAŞ AĞIRLIĞI: 115 GR/M2

Uçak Medikal Lacivert U-Flex Likralı Cerrahi Forma, sahip olduğu likralı terikoton kumaş sayesinde son derece esnek ve rahat bir medikal formadır. Lacivert cerrahi formamızın üstü v yakadır. Bir adet göğüs cebi ve iki adet arka cebi ile toplam 3 adet cebi vardır. Uçak Medikal’de müşterilerimizin en çok tercih ettiği lacivert kadın hastane formasıdır. Medikal lacivert pantolonu yüksek beldir ve dar paçadır. Belinin lastikli yapısı sayesinde her bedene kolayca uyum sağlar ve çalışma saatleriniz içinde konforlu olmanızı sağlar. Lacivert likralı hastane formamız model olarak Core-Flex likralı takımlar ile aynıdır. Üst kalite likralı terikoton kumaş kullanılarak elde edilmiştir. Bu nedenle lacivert forma modelimiz size üst düzey bir rahatlık sağlar. Lacivert hemşire formamız, kadın sağlıkçı kıyafeti olarak tercih edebileceğiniz en güzel ürünlerimizden biridir. Yüksek konfor, sınırsız hareket özgürlüğü ve kalite sunmak için tasarlanan U-Flex likralı cerrahi takım, sağlık çalışanları tarafından en fazla tercih edilen likralı lacivert hemşire forması bayan modellerimiz arasında yer almaktadır.

SAĞLIK KAHRAMANLARI

Sara Atmaca

İnsanlar çok merak etme

Merve Menekşe

Memnun kalınca 2. Takım

Özge Önder

Çok çok memnun kaldım

Ayşe Arkılıç

Merhabalar, Önlük sipa

Cansu Yazar

Teşekkür ederim. ☺️

Merve Tuana Keskin

Teşekkür ederiz nöbetl

İrem Gülkan

Çok teşekkür ederim

İrem Nur Koçak

Tek kelimeyle bayıldıı