Menü
Sepetim

300 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz. 

MÜRDÜM U-FLEX LİKRALI CERRAHİ TAKIM XS-38 BEDEN

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

U-FLEX LİKRALI CERRAHİ TAKIMLARIMIZ KONFORUNUZ İÇİN TASARLANDI…

 

ÜST FORMA V YAKALI OLUP, KOLLARI CERRAHİ KESİMDİR (YARASA KOLLU). BİR ADET GÖĞÜS CEBİ VE İKİ ADET ALT CEBİ MEVCUTTUR.

PANTOLON KESİMİ, YÜKSEK BEL VE DAR PAÇADIR. BELİ KOMPLE LASTİKLİDİR. İKİ ADET YAN CEBİ VE BİR ADET ARKA CEBİ BULUNMAKTADIR.

UÇAK MEDİKAL’İN EN ÇOK TERCİH EDİLEN KADIN FORMASIDIR.

MODEL/KESİM OLARAK Core-Flex CERRAHİ TAKIMLAR İLE BİREBİR AYNIDIR.

LİKRALI TERİKOTON KUMAŞTAN İMAL EDİLMİŞTİR.

LİKRALI TERİKOTON KUMAŞ, HAFİF, HAVA ALAN GÖZENEKLİ DOKUSU VE YOĞUN LİKRALI ESNEK YAPISIYLA ÇOK KONFORLUDUR. İNCE YAPISINA RAĞMEN MUKAVEMETİ YÜKSEKTİR. ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA VE SICAK ÇALIŞMA ORTAMLARINDA SİZLERİ ÇOK RAHAT ETTİRİR.

30 DERECE SICAKLIKTA, BEYAZLATICI İÇERMEYEN DETERJANLA YIKANIR VE DİREKT GÜNEŞ IŞIĞINA MARUZ KALMADAN KURUTULURSA RENGİNİ KAYBETMEDEN, UZUN SÜRE GİYİLEBİLİR.

 

KUMAŞ CİNSİ: LİKRALI TERİKOTON KUMAŞ

KUMAŞ İÇERİĞİ: %60 PAMUK %35 POLYESTER %5 LİKRA

KUMAŞ AĞIRLIĞI: 115 GR/M2

Mürdüm U-Flex Forma, mürdüm medikal üst ve mürdüm medikal alt forma takımdır. Dönemin favorisi yarasa kol kesimine sahiptir. Uçak mürdüm forma modelimizin medikal üstünde 1 adet göğüs cebi ve 2 adet alt cebi mevcuttur. Mürdüm rengi likralı forma denince ilk akla gelen cerrahi takım olan U-Flex, Uçak İş Giyim tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Mürdüm U-Flex takım pantolonu, yüksek bel ve dar paça modellidir. Beli komple lastikli olan tıbbi pantolonda, 2 adet yan cep ve 1 adet arka cep bulunmaktadır. Model ve kesim olarak U-Flex likralı cerrahi takım ile Core-Flex likralı cerrahi takım birebir aynıdır. Mürdüm cerrahi forma, Uçak Medikal sağlıkçı forma modelleri arasında en fazla tercih edilen tıbbi takımlar arasında yer almaktadır. Mürdüm üniforma, beyazlatıcı içermeyen deterjanla, renkli ve beyaz kıyafetler ayrı olacak şekilde yıkanmalıdır. Doğrudan güneş ışığına maruz kalmadan kurutulan mürdüm renk forma, rengini kaybetmeden uzun yıllar kullanılabilir.

SAĞLIK KAHRAMANLARI

Sara Atmaca

İnsanlar çok merak etme

Merve Menekşe

Memnun kalınca 2. Takım

Özge Önder

Çok çok memnun kaldım

Ayşe Arkılıç

Merhabalar, Önlük sipa

Cansu Yazar

Teşekkür ederim. ☺️

Merve Tuana Keskin

Teşekkür ederiz nöbetl

İrem Gülkan

Çok teşekkür ederim

İrem Nur Koçak

Tek kelimeyle bayıldıı