Menü
Sepetim

500 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz. 

BALIKLAR U-FLEX DESENLİ ÜST XXS-36 BEDEN

BALIKLAR U-FLEX DESENLİ ÜST XXS-36 BEDEN
BALIKLAR U-FLEX DESENLİ ÜST XXS-36 BEDEN
BALIKLAR U-FLEX DESENLİ ÜST XXS-36 BEDEN
Yeni
BALIKLAR U-FLEX DESENLİ ÜST XXS-36 BEDEN
BALIKLAR U-FLEX DESENLİ ÜST XXS-36 BEDEN
BALIKLAR U-FLEX DESENLİ ÜST XXS-36 BEDEN

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

U-FLEX DESENLİ ÜST FORMALARIMIZ, BASKILI LİKRALI POPLİN KUMAŞTAN İMAL EDİLMEKTEDİR.

ÇOCUK POLİKLİNİKLERİ, ONKOLOJİ, KARDİYOLOJİ, AMELİYATHANE, ACİL SERVİS ÇALIŞANLARI, ANAOKULU ÖĞRETMENLERİ, VETERİNER KLİNİKLERİ TARAFINDAN YOĞUN OLARAK KULLANILMAKTADIR.

YARASAKOL MODELDE ÜRETİLEN DESENLİ ÜSTLERİMİZ, V YAKALIDIR. 2 ADET YAN CEP VE 1 ADET GÖĞÜS CEBİNE SAHİPTİR. HAREKET KOLAYLIĞI SAĞLAMASI İÇİN YANLARI YIRTMAÇLIDIR.

‘PANTOLONLAR’ KATEGORİSİNDE YER ALAN ÜRÜNLERLE KOMBİN EDİLEBİLİR.

 

KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

BASKILI LİKRALI POPLİN KUMAŞ, ORTA KALINLIKTA BİR KUMAŞTIR. YAZ - KIŞ KULLANIMINA UYGUNDUR.

%97 PAMUK %3 LİKRA KARIŞIMINA SAHİP, 120 GR/M2 AĞIRLIĞINDA İTHAL BİR KUMAŞTIR.

YUMUŞACIK DOKUSUYLA, HER MEVSİM KONFORLU BİR KULLANIM SUNAR. DAYANIKLIDIR. KOLAY DEFORME OLMAZ. UYGUN ŞARTLARDA YIKANIRSA UZUN SÜRE GİYİLEBİLİR.

40 DERECE ÜZERİ SICAKLIKLARDA YIKANMASI TAVSİYE EDİLMEZ.

DESENLİ FORMALARIN TERSTEN YIKANMASI VE DİREKT GÜNEŞ IŞIĞINA MARUZ KALMADAN KURUTULMASI GEREKMEKTEDİR.

BEYAZ VE RENKLİ FORMALAR MUTLAKA AYRI YIKANMALIDIR.U-Flex desenli üst üniformalar baskılı likralı poplin kumaştan imal edilir. Veteriner kıyafeti, anaokulu öğretmen kıyafeti, acil servis çalışanı kıyafeti, doktor kıyafeti, hemşire kıyafeti olarak tercih edilebilir. Çocuk poliklinikleri, onkoloji, kardiyoloji, ameliyathane gibi çalışma ortamlarında giyilebilir.  İşlevsel bir cerrahi forma olarak tasarlanmıştır.

Desenli U-Flex üstümüz yarasa kol modelde üretilir ve V yakalıdır. 2 adet yanlarda 1 adet ise göğsünde olmak üzere toplam 3 adet cebi bulunmaktadır. Yanları yırtmaçlıdır. Yanlarının yırtmaçlı olması sayesinde iş süresince hareket özgürlüğünüz kolaylaşır. U-Flex desenli üst seçeneklerimizde 4 adet desen alternatifi bulunur. Likralı kumaşı sayesinde yüksek konfor sunan bir yapısı vardır.

Balıklar U-Flex desenli üst cerrahi pantolonlarımız ile kombinlenerek kullanılabilir.

KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

Desenli likralı poplin kumaş orta kalınlıkta bir kumaştır. Bu nedenle yaz kış her mevsimde rahatça kullanabilirsiniz. %97 oranında pamuk içerir. Oldukça hafif ve yumuşak özel bir kumaştır. Hafif olmasının yanı sıra son derece dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanımı vardır. Cerrahi üstün 40 derece üzeri sıcaklıklarda yıkanması tavsiye edilmez ve beyaz renkli kıyafetlerden ayrı olarak yıkanmalıdır. Ayrıca desenli formaları tersten yıkamanızı önermekteyiz.

Sağlık Çalışanları Cerrahi Forma Seçimlerini Nasıl Yapmalıdır?

Moda ve stil sadece belirli mesleklere bağlı değildir. Tıp alanında olsanız bile iş yerinizde stilinizi yansıtabileceğiniz, bunun yanı sıra maksimum konforu sağlayabileceğiniz harika medikal kıyafetler bulabilirsiniz. 

Sağlık çalışanları zamanlarının çoğunu cerrahi formalarını giyerek geçirirler. Tüm gün yoğun çalışma tempolarında onlara eşlik eden medikal kıyafetlerin rahat ve esnek olması çok önemlidir. Özellikle uzun nöbetlerde bir formada aranılan başat faktörler bunlardır. Bu konfor özellikle likralı cerrahi formalarda maksimize edilmektedir. Uçak Medikal 1951 yılından bugüne maksimum rahatlık için cerrahi takımlar ve tıbbi önlükler üretmektedir. Tüm bunların yanı sıra günceli her zaman takip ederek, medikal giyim sektörüne stil katmayı da başarmaktadır.

Bir cerrahi forma seçerken dikkate alınması gereken bir diğer husus da forma bedenini doğru ve istenilen ölçülerde seçmektedir. Sağlık kahramanlarımızın sipariş etmek istedikleri cerrahi takımlarımızı doğru bedende tercih edebilmeleri için; ürün sayfalarımıza beden ölçü tablosu seçeneği ekledik. Bu tablo üzerinden size en uygun bedeni kolaylıkla bulabilirsiniz.

SAĞLIK KAHRAMANLARI

Sara Atmaca

İnsanlar çok merak etme

Merve Menekşe

Memnun kalınca 2. Takım

Özge Önder

Çok çok memnun kaldım

Ayşe Arkılıç

Merhabalar, Önlük sipa

Cansu Yazar

Teşekkür ederim. ☺️

Merve Tuana Keskin

Teşekkür ederiz nöbetl

İrem Gülkan

Çok teşekkür ederim

İrem Nur Koçak

Tek kelimeyle bayıldıı