Menü
Sepetim

300 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz. 

SİSLİ MAVİ CORE-FLEX LİKRALI CERRAHİ TAKIM XXS-36 BEDEN

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

CORE-FLEX CERRAHİ TAKIMLARIMIZ KONFORUNUZ İÇİN TASARLANDI…

 

ÜST FORMA V YAKALI OLUP KOLLARI CERRAHİ KESİMDİR (YARASA KOLLU). BİR ADET GÖĞÜS CEBİ VE İKİ ADET ALT CEBİ MEVCUTTUR.  

PANTOLON KESİMİ YÜKSEK BEL VE DAR PAÇADIR. BELİ KOMPLE LASTİKLİDİR VE DOKUMA ŞERİT İPİ VARDIR. İKİ ADET YAN CEBİ VE BİR ADET ARKA CEBİ BULUNMAKTADIR.

MODEL/KESİM OLARAK U-FLEX LİKRALI CERRAHİ TAKIMLAR İLE BİREBİR AYNIDIR.

LİKRALI FINE-FLEX KUMAŞTAN İMAL EDİLMİŞTİR. FINE-FLEX KUMAŞIMIZ EKTRA YUMUŞAK DOKUSU VE YOĞUN LİKRALI ESNEK YAPISI İLE ÇOK KONFORLU BİR KULLANIM SUNAR. HER MEVSİM GİYİLEBİLİR.

U-FLEX LİKRALI CERRAHİ TAKIMLARIMIZIN KUMAŞINA KIYASLA KUMAŞI DAHA KALINDIR. DAHA AZ KIRIŞIR VE KOLAY ÜTÜ TUTAR.

30 DERECE SICAKLIKTA, BEYAZLATICI İÇERMEYEN DETERJANLA YIKANIR VE DİREKT GÜNEŞ IŞIĞINA MARUZ KALMADAN KURUTULURSA RENGİNİ KAYBETMEDEN, UZUN SÜRE GİYİLEBİLİR.

 

KUMAŞ CİNSİ: FINE-FLEX KUMAŞ

KUMAŞ İÇERİĞİ: %72 POLYESTER %25 VİSKON %3 LİKRA

KUMAŞ AĞIRLIĞI: 150 GR/M2


Yüksek kalite fine flex kumaştan imal edilmiş Core Flex Likralı Cerrahi Takım uzun ömürlü bir cerrahi forma olması amacı ile tasarlanmıştır. Göğsünde bir adet ve pantolonunda iki adet olmak üzere toplam 3 adet cebe sahiptir. Alt parça pantolonu yüksek beldir ve lastiklidir. İşlevsel bir cerrahi forma olarak tasarlanmıştır.

Lastikli olması sayesinde hareketlerinizi kısıtlamaz ve tüm bedenlere uyum sağlar. Belinde dokuma şerit ip bulunur. Pantolonunun kesimi dar paçadır ve oldukça şık bir görünüme sahiptir.

Modeli ve kesimi yine bizim üretimimiz olan U-Flex Likralı Cerrahi Takım ile aynıdır. İkisini de inceleyip kumaş özellikleri size daha uygun olanı tercih edebilirsiniz. Core-Flex cerrahi forma, likralı bir yapıya sahip olduğu için oldukça rahattır. Fine-Flex kumaş özellikle yumuşak ve esnek bir yapıya sahiptir. Sağlık çalışanlarının gün içindeki hareket özgürlüğü ve rahatlığı düşünülerek üretilmiş bir hastane formasıdır.

Core-Flex takımımız U-Flex likralı cerrahi formamıza göre daha kalındır. Daha az kırışır ve ütülemesi daha kolay bir kumaş cinsine sahiptir.

30 derece sıcaklıkta beyazlatıcı içermeyen deterjanla yıkayabilirsiniz. Ürünümüz uzun ömürlüdür, ancak direkt güneş görmeden kurutarak ürünü daha da uzun yıllar giyebilirsiniz. Kumaşı diğer kumaşlardan biraz daha ağırdır. ( 150 gr/m2) Fine flex kumaşın %72’sini polyester oluşturur %3’ü ise likradır.

 

En iyi tıbbi üniforma veya iş giysisi önlüklerini nereden satın alabilirim?

Tıbbi iş giysileri araçlarını tasarlama ve yapma Uçak Medikal Giyim’in uzun süredir tecrübe ettiği bir alandır. Öyle ki Uçak Medikal 1951’den beri var olan bir firmadır. Hedefimiz bizden iş üniforması alan sağlık kahramanlarımızın iş saatlerinde formalarının içinde rahat edip korunması aynı zamanda da ürünlerimizi uzun yıllar giyebilmeleridir.

 

Corona virus pandemisi sağlık sektörünü önemli ölçüde zorlarken, hepimizi güvende tutmak için uzun saatler çalışan profesyoneller; rahat, bakımı kolay üniformalar arıyorlar. Bu değişen ihtiyaçlar, 2021 için sağlık giyim trendleri üzerinde derin bir etkiye sahip oldu.

Uçak Medikal, yeni pandemi koşullarının getirdiği değişikliklere ve 2021 yılının trendlerine uyum sağlamak için iş üniformalarını güncelliyor. Bu nedenle, kendiniz için ya da hediye olarak bir cerrahi üniforma almak istiyorsanız doğru yere geldiniz!


HER PARÇANIN ARKASINDAKİ AMAÇ

Giysilerimiz, tıp uzmanlarının iş giysilerinden neye ihtiyacı olduğunu ilk elden anlayan tasarımcılarımız tarafından tasarlanmıştır. Uçak Medikal laboratuvar önlükleri, tıp uzmanları için amaca yönelik ancak gurur verici bir uyumla tasarlanmıştır. Uçak Medikal için meslektaşlarına hizmet etmek ve hak ettikleri yüksek kaliteli kıyafetleri sağlamak bir onurdur.

KUMAŞ TEMELDİR

Uçak Medikal laboratuvar önlüklerinin eşsiz kalitesi kumaşımızla başlar. Uçak Medikal performans kumaşı çevre dostu, son derece rahat ve son derece dayanıklıdır. 

KUSURSUZ UYUM

Kumaşımızın kalitesini, işçiliğimizin kalitesi üzerine inşa ediyoruz. Bir Uçak Medikal laboratuvar önlüğündeki her bir ayrıntı, yoğun çalışma temposu içerisindeki sağlık çalışanları için özel olarak tasarlanmıştır. Detaylara gösterilen bu özen, laboratuvar önlüğünde gerçek kalitenin bir işaretidir. Düz dikişleri bir giyside dikmek daha kolay ve ucuzdur, ancak kutu gibi bir görünüm yaratırlar ve zayıf yapı ve tasarım nedeniyle hareketlerinizi kısıtlarlar. Uçak Medikal laboratuvar önlükleri, geleneksel laboratuvar önlüklerinin genel profesyonelliğini korur, ancak hareketlerinizi kısıtlamadan hareket kolaylığı sağlayan mükemmel bir uyum sunar.

SAĞLIK KAHRAMANLARI

Sara Atmaca

İnsanlar çok merak etme

Merve Menekşe

Memnun kalınca 2. Takım

Özge Önder

Çok çok memnun kaldım

Ayşe Arkılıç

Merhabalar, Önlük sipa

Cansu Yazar

Teşekkür ederim. ☺️

Merve Tuana Keskin

Teşekkür ederiz nöbetl

İrem Gülkan

Çok teşekkür ederim

İrem Nur Koçak

Tek kelimeyle bayıldıı