Menü
Sepetim

400 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz. 
%15 İndirim İçin Kupon Kodu: HEM15

LACİVERT U-FLEX LİKRALI TEK ÜST XXS-36 BEDEN

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

U-FLEX LİKRALI TEK ÜST FORMALARIMIZ KONFORUNUZ İÇİN TASARLANDI…

 

ÜST FORMA V YAKALI OLUP, KOLLARI CERRAHİ KESİMDİR (YARASA KOLLU). BİR ADET GÖĞÜS CEBİ VE İKİ ADET ALT CEBİ MEVCUTTUR.


UÇAK MEDİKAL’İN EN ÇOK TERCİH EDİLEN KADIN FORMASIDIR.


LİKRALI TERİKOTON KUMAŞTAN İMAL EDİLMİŞTİR.

LİKRALI TERİKOTON KUMAŞ, HAFİF, HAVA ALAN GÖZENEKLİ DOKUSU VE YOĞUN LİKRALI ESNEK YAPISIYLA ÇOK KONFORLUDUR. İNCE YAPISINA RAĞMEN MUKAVEMETİ YÜKSEKTİR. ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA VE SICAK ÇALIŞMA ORTAMLARINDA SİZLERİ ÇOK RAHAT ETTİRİR.

30 DERECE SICAKLIKTA, BEYAZLATICI İÇERMEYEN DETERJANLA YIKANIR VE DİREKT GÜNEŞ IŞIĞINA MARUZ KALMADAN KURUTULURSA RENGİNİ KAYBETMEDEN, UZUN SÜRE GİYİLEBİLİR.

 

KUMAŞ CİNSİ: LİKRALI TERİKOTON KUMAŞ

KUMAŞ İÇERİĞİ: %60 PAMUK %35 POLYESTER %5 LİKRA

KUMAŞ AĞIRLIĞI: 115 GR/M2Medikal giyim sektöründe en fazla tercih edilen formalar arasında likralı cerrahi formalar yer almaktadır. Sağlık çalışanlarının likralı üniformaları sıklıkla tercih etmelerinin birincil sebebi; yoğun çalışma tempolarında rahat hissetmek istemeleri ve hareket özgürlüklerinin kısıtlanmamasına yönelik duydukları ihtiyaçtır. U-Flex likralı cerrahi takımlarımızın sağlık personelleri tarafından yoğun ilgi görmesi nedeniyle, takım olarak satın alma seçeneğinin yanı sıra tek cerrahi üst opsiyonunu da Uçak Medikal olarak web sitemize eklemiş bulunmaktayız.

Buna göre:
Lacivert U-Flex Likralı Tek Üst
- Mürdüm 
U-Flex Likralı Tek Üst
- Siyah 
U-Flex Likralı Tek Üst
- Çivit Mavi 
U-Flex Likralı Tek Üst
- Yağ Yeşili 
U-Flex Likralı Tek Üst
- Koyu Kırmızı 
U-Flex Likralı Tek Üst
- Zeytin Yeşili 
U-Flex Likralı Tek Üst
- Yanık Turuncu 
U-Flex Likralı Tek Üst
- Soft Mürdüm 
U-Flex Likralı Tek Üst
- Kakao 
U-Flex Likralı Tek Üst
- Fırtına Mavi 
U-Flex Likralı Tek Üst
- Puslu Gri 
U-Flex Likralı Tek Üst
Renk seçeneklerimiz bulunmaktadır.

U-Flex likralı tek üst formalarımızın yakası v yaka, kol kesimi yarasa koldur. Bir adet göğüs cebi ve iki adet alt cebi ile toplam 3 adet cebi vardır. Üst kalite likralı terikoton kumaş kullanılarak elde edilmiştir. bu nedenle size üst düzey bir rahatlık sağlar. Kadın sağlıkçı kıyafeti olarak tercih edebileceğiniz en güzel ürünlerimizden biridir. İşlevsel bir cerrahi tek üst forma olarak tasarlanmıştır.

Kumaşının yapısı olarak hafiftir ve hava almaktadır. Yoğun likralı yapısı ile istediğiniz gibi esner ve hareketlerinizi kısıtlamaz. Kumaşın yapısı ince olmasına rağmen oldukça dayanıklıdır ve dört mevsim kullanıma uygundur. Özellikle yaz aylarında terletme yapmaması, en fazla tercih edilme nedenleri arasındadır.


Medikal Üniforma Bakımı

30 derece sıcaklıkta beyazlatıcı içermeyen deterjan ile yıkayabilirsiniz. Rengini kaybetmemesi için direkt güneş ışığına maruz kalmadan kurutmanızı öneririz. Kumaşın içeriği %60 pamuktur. Bu nedenle formanın son derece rahat ve kullanışlı bir yapısı vardır. Kumaş ağırlığı 115 gram/m2’dir. Oldukça hafif bir yapıya sahiptir.

Uçak Medikal tüm ürünlerini sağlık çalışanlarının ihtiyaçları için üretmektedir. Sağlık çalışanlarımızın, öğretmenlerimizin, laboratuvarda görev yapan uzmanlarımızın içlerinde en rahat edecekleri şekilde ürünler tasarlamaktadır. Tüm bildirimleriniz bizim için çok değerli, bu nedenle aldığınız cerrahi formalar ilgili yorumlarınızı bize iletebilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uçak Medikal, yeni pandemi koşullarının getirdiği değişikliklere ve 2021 yılının trendlerine uyum sağlamak için iş üniformalarını güncellemektedir. Bu nedenle, kendiniz için ya da hediye olarak bir cerrahi üniforma almak istiyorsanız doğru yere geldiniz!

SAĞLIK KAHRAMANLARI

Sara Atmaca

İnsanlar çok merak etme

Merve Menekşe

Memnun kalınca 2. Takım

Özge Önder

Çok çok memnun kaldım

Ayşe Arkılıç

Merhabalar, Önlük sipa

Cansu Yazar

Teşekkür ederim. ☺️

Merve Tuana Keskin

Teşekkür ederiz nöbetl

İrem Gülkan

Çok teşekkür ederim

İrem Nur Koçak

Tek kelimeyle bayıldıı