Menü
Sepetim

300 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAY FORMU

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAY FORMU

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında UÇAK İŞ FORMALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“UÇAK İŞ FORMALARI”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma www.ucakisgiyim.com adresli sitede sunulan ürünlere ilişkin telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderimini almaya ve işbu iletişim araçları ile şahsımla iletişime geçilmesine, bu kapsamda paylaşmış olduğum bilgilerin UÇAK İŞ FORMALARI tarafından saklanmasına, kullanılmasına ve ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına onay veriyorum.

İşbu TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAY FORMU www.ucakisgiyim.com/gizlilik-sozlesmesi linkindeki KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AÇIKLAMA VE GİZLİLİK POLİTİKASI’ nın ayrılmaz bir parçasıdır.

Sepet
Sepetinde kalan ürünü indirimli almak için fırsat!
Kodu Kullan
Sepette "Kupon Kodu Kullan" bölümüne "SEP15" kodunu yazınız.
İndirim
Sepette bıraktığınız ürünü %15 İndirimli Alabileceksiniz.
Paylaş
Kodu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!
Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez. Kupon Kodu alt limiti yoktur. Zamanında kullanılmayan kuponların tekrar aktifleştirilmesi söz konusu olmayacaktır. Uçak İş Formaları A.Ş. kampanyayı dilediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar.

SAĞLIK KAHRAMANLARI

ec*****l@ho*****l.com

4

Sara Atmaca

İnsanlar çok merak etmeye başladı nerden aldığımı çok fazla soruldu. Çok güzel çok rahatlar tüm renklerinden alacağım.

Fatma Baş

Yenilerini aldım hemen gönderin giyeyim yıllardır kalıbını sevdiğim tek forma